jolita grabiene jolita silk tapyba ant silko

Apie kūrėją

Sveiki, esu Jolita - moteris, žmona, mama. Tapyba ant šilko yra didelė mano gyvenimo dalis, o šilkas -  mano kūrybinis partneris. Esu puikiai įvaldžiusi šį amatą ir daug laimingų moterų puošiasi mano sukurtais darbais.

mane ikvepia tapyba ant silko jolita grabiene

Kas įkvepia?

Mane įkvepia gamta: akmenys ir mineralai, kosmoso platybių stebuklai, Lietuvos ir pasaulio vaizdai, pievos, gėlės, medžių kamienų raštai…  Ir nežinau, kas kitas dar galėtų taip meistriškai įkvėpti. Esu ypač jautri grožiui, pastebiu detales ir savaime kyla nenumaldomas noras visa tai perteikti ant šilko. 

tapyba ant silko jolita silk

Mano istorija

Teptuką pradėjau laikyti rankose tik artėdama prie keturiasdešimties. O iki tol turėjau kitą profesiją – dirbau mokykloje chemijos ir technologijų mokytoja, nes rankdarbiai ir įvairūs amatai mane traukė nuo mažumės. Įgimtas žingeidumas vedė išbandyti įvairias veiklas, kol kartą visai atsitiktinai pabandžiau tapyti ant šilko… Ir tai iš esmės pakeitė mano gyvenimą.

jolita silk jolita grabiene tapyba ant silko

Mano misija

Šiandien aš darbuojuosi savo pačios įkurtoje Jolita Silk studijoje. Nemažą laiko dalį skiriu edukacijai, čia vyksta tapybos ant šilko pamokos, vasarą organizuojamos moterų kūrybinės stovyklos, įvairios šventės ir renginiai. Esu nuėjusi ilgą kūrybinį kelią, kuris keitė mane ir mano gyvenimą. Sukaupiau daug patirties ir noriai ja dalinuosi. Švietėjiška veikla, noras padėti moterims pažinti save ir realizuotis per kūrybą – mano arkliukas. Tame matau gilią prasmę ir jaučiu begalinį pasitenkinimą.

Kurdama patiriu nuostabiausius jausmus, kuriuos išlieju tapydama ant šilko. Pats geriausias įvertinimas, kai pasipuošusi mano tapyta šilko skarele ar suknele moteris tiesiog pražysta. Tai įkvepia kurti toliau. Taigi, kurti grožį – štai mano begalinis noras, tikslas ir siekis.